Tere. Mina olen Maria. Algaja purjetaja. 
Mul on superlahe meeskond, kellega koos ukerdame Võrtsjärve pilliroos,
vaatleme vaalu ookeanidel ja vallutame üksteise järel maailma meresid. 
Loe blogi, vaata pilte, ela meile kaasa ja loodetavasti
inspireerime sindki purjeka pardale astuma.

JAHID

Meie Võrtsjärve laevastikku kuuluvad: MannJaana -  Jeanneau Sun 2000 (pikkus 6,64m/21,6 jalga), Trine-Riin - Cumulus 164 (pikkus 5m/16,4 jalga) ja kaksikud Drogo ja Wego - Mariner 19 (pikkus 5,8m/19 jalga). 
Lisaks tagab meie turvalisuse üks 5m RIB mootorpaat. Eestist väljaspool kasutame tsarterfirmasid ja rendime erinevaid jahte sihtkohtades. 

JAHTKLUBI MELTEMI

2018 aasta algusest toimetab Võrtsjärve põhjakaldal uus jahtklubi, mille juhatusse ka mina kuulun. Koos superägeda tiimiga hoolitseme selle eest, et Võrtsjärvel elu käiks, purjed tuules oleks ja nii noored kui vanad purjetada saaksid. Korraldame klubiregatte, suvel toimuvad purjelaagrid täiskasvanutele ja lastele ning palju palju muud põnevat. 

KAPTEN

Johan (võisiis John) on sisuliselt terve oma teadliku elu purjetanud. Tänaseks on hobist saanud töö ja tema suur eesmärk on panna Võrtsjärve pind purjekatest kihama. Pärast mitmeid aastaid tulutuid pingutusi mind purjetama meelitada on teda lõpuks saatnud edu. Sujuvalt haarasin kaasa ka mõned sõbrad ja nii ongi meil päris oma tiim.
Johnist saad pikemalt saad lugeda SIIT.
"Parem olla merehaige, kui igavesti haige mere järele"
Indrek Tarand